
Afgelopen zaterdag stond Leefbaar 3B niet in de raadszaal, maar op Cultuureiland De Watergang in Bleiswijk. Geen politieke debatten, geen lange vergaderingen, maar gewoon dóén. Tijdens “Leefbaar Doet”, onze eigen lokale variant van NLdoet, staken de leden de handen uit de mouwen om het atelier en de expositieruimte op te ruimen. Cultuureiland De Watergang is een bijzondere plek waar kunst, natuur en cultuur samenkomen.

Leefbaar Doet! – Opruimactie voor Kunstenaarslocatie “Cultuureiland de Watergang”

Leefbaar 3B laat zien dat we niet alleen praten, maar ook aanpakken! Samen met het bestuur, de fractie en onze leden gingen we aan de slag om Cultuureiland De Watergang een frisse start te geven. Het bleek maar weer dat kunst niet alleen in de lucht hangt, maar soms ook onder een laag stof en oude materialen verstopt ligt.
Gelukkig maakten veel handen licht werk! Met een flinke dosis energie werd de werkruimte van kunstenaars weer opgeruimd en georganiseerd. Stapels oude materialen verdwenen in de container, werkplekken kregen een opfrisbeurt en de expositieruimte straalt weer als vanouds.
Een verdiende beloning & een geslaagde ALV
Na uren zwoegen werden we verwend met een welverdiende Indische maaltijd, verzorgd door Stan Hill. Moe maar voldaan, en met een volle buik, sloten we de dag af met een geslaagde Algemene Ledenvergadering. In een opgeruimde en inspirerende ruimte bespraken we de toekomst van Leefbaar 3B en onze plannen voor 2026.
Kunst en cultuur? We geven het de ruimte – letterlijk!
Voor herhaling vatbaar? Zeker weten! Volgend jaar weer!






Geef als eerste een reactie